PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393102}
6,6 37 661
ocen
6,6 10 1 37661
4,3 9
ocen krytyków
Ranczo Wilkowyje
powrót do forum filmu Ranczo Wilkowyje

Ten film ma duszę i swojski klimat. Bohaterowie mają trochę bardziej cięty język niż w serialu, mamy też rozbudowany wątek "amerykański", a końcowy pościg furmanek to majstersztyk! Film potrafi wprowadzić w dobry humor jak żaden inny, ostatnio śmiałem się tak na komediach z tym "kretynem" L. Nielsenem. Mogę się tylko doczepić do tego że trochę skopano postać Solejuka - jak wraca pijany do domu i przekonuje sie że "biała dama" to w rzeczywistości jego żona. Ta zaczyna do niego pyskować że pijany, na co Solejuk... po prostu odchodzi. Przecież za takie coś powinna skończyć co najmniej ze złamanym nosem i siniakami!

Hagan

Końcowy pościg furmanek był świetny. Śmiać mi się strasznie chciało, że te furmanki to takie środki lokomocjo jak samochody, które w zacofaniu cywilizacyjnym w wilkowyjach nie są jeszcze tak popularne.

Anula_22

Świetna jest też reakcja chłopa, któremu pralka wpadła do pokoju. Okno do wymiany, szyby w drobny mak, a on po prostu... zmienia program by oglądać mecz!

ocenił(a) film na 7
Hagan

Dobry film mozna sie pośmiac :) podobało mi sie jak zagrał Pazura R. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones