PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393102}
6,6 37 650
ocen
6,6 10 1 37650
4,3 9
ocen krytyków
Ranczo Wilkowyje
powrót do forum filmu Ranczo Wilkowyje

Cóż złamałem nogę i z nudów ogladam telewizję. Obejrzalem z ciekawości - mnie się nie podoba tego rodzaju humor, intryga, gra. Dałem 2/20. Szkoda czasu.

ocenił(a) film na 6
Sztorm68

No to sztywniak z ciebie!! w 100 % !
Ponieważ film jak i serial obfituje w różnego rodzaju gagi i dozę naturalności w moich oczach zyskał przychylność, scenariusz nie jest napisany tylko po to by sie śmiać, ale by odzwierciedlać realizm polskiej wsi, wychodzi to humorzaście, może wg ciebie wszyscy winni chodzić i gadać jak mumie (no cóż kwestia gustu), jednak jak zauważyłem prostotę i normalne życie pokazane na dużym ekranie!
Ja nie dam 10/10 ale ocena 8/10 wystarczająco wystarczy ;)

A tak na marginesie 2/20???!!! bardzo ciekawe, trzeba napisać do centrum strony by zmienili i poszerzyli skalę ocen, widać że zwłaszcza dla ciebie!

Battle

Serial a film to dwie różne rzeczy. Serial jest dobry, jak na polską telewizję, ale film długometrażowy grubo poniżej oczekiwań. Mówię to, jako niegdysiejszy fan serialu.

ocenił(a) film na 7
jedzoslaw

Nie mam porównania z serialem ponieważ go nie widziałem. Widziałem za to sporo polskich "komedii". I w porównaniu z nimi:
Nie próbuje się tutaj nikogo na siłę rozśmieszyć durnymi gagami, konwersacjami, kolesiem przebranym w łachy kobiety czy szparą między zębami. Akcja idzie płynnie, wiadomo co, dlaczego.
Film jak najbardziej sprawił, że chce się obejrzeć serial. Polecam,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones