PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393102}
6,6 37 670
ocen
6,6 10 1 37670
4,3 9
ocen krytyków
Ranczo Wilkowyje
powrót do forum filmu Ranczo Wilkowyje

GNIOT

ocenił(a) film na 1

Nie idzcie na to do kina. Nie wiem w ogole jak taki film mozna zaliczac do komedii.

ocenił(a) film na 4
Astorre

Można się było pośmiać z Radosława Pazury jako native speakera :)

ocenił(a) film na 9
Astorre

A Twoim zdaniem jaki to gatunek? Może s-f? Byłem na nim wczoraj i bardzo mi się spodobał. Dla mnie 9/10.

ocenił(a) film na 8
brudi1984

film świetny, ale rozumiem że nasze społeczeństwo woli np "dlaczego nie" od inteligentnej i lekkiej kemedii. Szkoda, że jesteśmy takimi ignorantami bo podejrzewam, że wiekszość z wasz krytykuje tem film tylko ze wzgledu na serial który pewnie i tak wam sie podobał tylko bojicie sie do tego przyznać.

ocenił(a) film na 4
Devil87

Sorry, ale nigdy nie oglądałem serialu... Bo wogóle nie oglądam telewizji, żeby się nie denerwować chociażby reklamami.

Natomiast zauważam w temacie "Ranczo Wilkowyje" tendencję do ocen podobnych jak przy "komedii" "Hi Way", która to podzieliła polskie społeczeństwo na tych którym się to nie podobało i na tych którym się podobało i twierdzili "że cała reszta jest za głupia żeby zrozumieć"... takiego gniota :) Ostateczny rozrachunek na filmwebie (na dziś): 5,84/10 :)

ocenił(a) film na 8
Astorre

Kolejny wielki znawca kinematografi, nie komentowac i olac. ;] Film świetny, warto obejrzeć. 8]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones