PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393102}
6,6 37 678
ocen
6,6 10 1 37678
4,3 9
ocen krytyków
Ranczo Wilkowyje
powrót do forum filmu Ranczo Wilkowyje

ten film to jak odchody bydła...po prostu porazka kina polskiego

Klass

zakompleksiony Polaczek sie odezwał...........................

ocenił(a) film na 10
MUSSS

kassiula no nie znasz się na filmacch i jesteś wulgarna. Tak dobrego scenariusza i rewelacyjnej obsady nie zauważyć? Ten serial jest niesamowity!

zkepinska

do zkepinska:dla mnie ten film to the best!!!a gdzie ja jestem wulgarna to nie wiem?

Klass

Jeśli to film dla wieśniaczków to o co Ci chodzi. Przecież to Twój film.
Jeśli nie przemawia do Ciebie wspaniale ukazane zderzenie cywilizacji from USA z siermiężną polską rzeczywistością, to można Ci tylko współczuć.
Przecież ten film zdrcydowanie lepiej promuje humanistyczne wartości ogólnoludzkie niż dziesiątki uczonych tyrad nadętych i utytułowanych dupków.

ocenił(a) film na 8
macpress

Film uważam za naprawdę dobrą komedię, przede wszystkim za polskość produkcji i zarazem jak dla mnie udany humor.

Jednak jak kto woli, to nadal może oglądać filmy z Lindą, które nieudolnie są "amerykanizowane".

Zresztą kino amerykańskie nie powinno być odbierane w formie wyznacznika jak robić dobre kino, w końcu to właśnie w USA nakręcono najwięcej tandety.

...a "wieśniaków" proszę nie obrażać, jak sam zaobserwowałem są to dobrzy i mądrzy ludzie, bardzo zaradni i gospodarni, a przy tym dbają o porządek...zresztą kto ma okazje systematycznie spędzać czas np. na Kaszubach to wie o czym piszę.

A to że raczej nie są światowi (chociaż ja wolę określenie pseudo światowi, które tyczy się zakompleksionej ludności z miast tz. osób "ę" "ą") nie czyni z Nich osób niższej kategorii, a wręcz przeciwnie - dobrze że nie mają nas*ane w głowie jak większość miastowych.

Pamiętajcie debila w mieście łatwo spotkać, na wsi nie koniecznie.

Pozdrowienia w stronę normalnych przesyła stały mieszkaniec pięknego Gdańska oraz miłośnik spędzania urlopów na tle pięknych polskich krajobrazów.

Film oceniłem na 8/10 i ze swojej strony polecam go obejrzeć.

ocenił(a) film na 7
Al_Capone_3

Również polecam. Nie jest to jakieś wielkie, wybitne kino, ale po prostu fajny, sympatyczny i lekki film, przy którym milo spędzić czas.
Daję 7/10. Warto zobaczyć.

ocenił(a) film na 10
Klass

Jezeli MR. Klass jest wielbicielem horrorow to nie powinien wogole ogladac filmow typu Rancho i potem sie zle na jego temat wypowiadac. Film jest swietny i chodzi wlasnie o to ze jak wczesniej sie slusznie wypowiedzial(la) Macpress o realia Polski i dajmy na to ameryki. Mieszkam na stale w Stanach od 15 lat wiec moge cos na ten temat powiedziec. Zyjac w tym wielkim cywilizowanym swiecie , zawsze w biegu, brak czasu na .....poprostu na wlasne zycie , ktore nie wiadomo kiedy ucieknie. Dlatego rozumiem Lucy dlaczego tam zostala, bo tu nie chodzi o "glupich polskich wiesniaczkow" ale o to ze tam maja czas na te male sprawy w okol nas , jest zabawnie , ludzie sie znaja i wogole to takie zycie ludzi jako wspolnoty, no i przede wszystkim te ich male smieszne problemy ktore dla nich wydaja sie takie duze. Klass widze ze nie sprobowales jeszcze Wielkiego Swiata ze tak wysmiewasz polskich wiesniaczkow. Ten film sie swietnie i lekko oglada ze mozna zapomniec o wlasnych problemach , polecam go wszystkim i pozdrawiam wszystkich ktorzy sie ze mna zgadzaja.

Klass

Odezwał się mądry, niby jaki to on wielki pan z wielkiego miasta, ale słoma z butów wystaje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones