Jacek Kawalec

8,1
1 430 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Kawalec

Nie wiem dlaczego, ale naprawdę kocham jego glos jest bardzo charakterystyczny. BARDZO lubię jego dubbing w "Anastazji" :) Szkoda ,że postaci z kreskówek nie są prawdziwe bo zakochałam się w Dymitrze :P:P :P

dziewiona

Ciężko mi jest oceniać Jacka pzez pryzmat jego głosu, choć, nie ukrywam - głos ma miły. Nie będę ukrywał, że (jak być może wielu użytkowników/czek) znam Go przede wszystkim dzięki 'Randce w ciemno' a dopiero potem dzięki rolom filmowym i teatralnym [powiem więcej - w teatrze nie miałem niestety okazji Go oglądać, a być może mam czego żałować, bo, przynajmniej dla mnie stwarza przyjemne wrażenie]. Nie zmienia to jednak faktu, że sprawia miłe wrażenie - ot taki miły, sympatyczny i prosty [nie mylić z prostacki] człowiek - nie silący się na bycie Bóg wie kim. Z przyjemnością poznałbym go osobiście choćby po to, by móc skonfrontować obserwacje poczynione ze szklanego ekranu z rzeczywistością (oby tylko rzeczywistość boleśnie nie zweryfikowała wrażenia stworzonego przez telewizję, a tak być może.... ;) ).

cOOba

Zgadzam się z Dziewioną :) Ja także uwielbiam jego głos w "Anastazji". Muszę przyznać, że bardzo dobrze sprawdził się w roli śpiewanej :P. Jak powszechnie wiadomo, w angielskiej wersji Meg Ryan podkłada głos postaci Anastazji, ale nie śpiewa. Tak samo jak Cusack, Lloyd i inni...
Żałuję, że nie ma wydania polskich piosenek ;)
Buziak dla fanów :*
P.S. Też z chęcią bym go poznała.

Maud_3

I ja też bardzo bym chciała go poznać, bo jestem niezwykle ciekawa jaki w rzeczywistości jest... :)

dziewiona

Ja mam dokładnie to samo, wierz mi i ja też kocham jego głos. Ale za to uwielbiam jego dubbing w "Szmerglu" Nie zapomnę głosu Rysiula w polskim dubbbingu, bo był i jest świetny i 100000 razy lepszy od rosyjskiego dubbingu, którego okazję obejrzeć, tylko gorzej z polskim... A poza tym śpiewa zajebiście :)

dziewiona

Ja mam dokładnie to samo, wierz mi i ja też kocham jego głos. Ale za to uwielbiam jego dubbing w "Szmerglu" Nie zapomnę głosu Rysiula w polskim dubbbingu, bo był i jest świetny i 100000 razy lepszy od rosyjskiego dubbingu, którego mam okazję obejrzeć, tylko gorzej z polskim... A poza tym śpiewa zajebiście :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones