Jacek Kawalec

8,1
1 430 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jacek Kawalec
kaszmir158

ale jeszcze bardziej z wyglądu przypomina Michaela Douglasa,

makintosz

Podobny do Sheena bardziej :D

Jordan66

Co wy gadacie, przecież to polski Robbin Williams :D

Hitek

Dokładnie

Endzi18

Normalnie idealne podobieństwo, z twarzy, z mimiki, kolor włosów. Jacek Kawalec potrafi grać role komediowe, ale też takie, które wzruszą widza no i prowadzić zabawnie programy rozrywkowe (np. Randka w Ciemno). Kawalec to Robbin Williams :D

Hitek

I ma piękny głos ; ). Ostatnio oglądałam serial ,,I kto tu rządzi,, to właśnie mówię: co robi Robbin Williams w polskim serialu ..... haha

Endzi18

Kawalcowi należy się szacunek, prywatnie jest bardzo miłym człowiekiem, szkoda że takich aktorów już nie ma..

Hitek

Teraz to jest era Cichopków, Mroczków i Karolak co w drugim filmie .

Endzi18

Oni młodym zdolnym aktorom po szkole zajmują miejsca..

Hitek

Po Ranczo wszyscy się bardzo pochlebnie wypowiadają. Nie zapomnę czasów 2006 gdzie każdy go kojarzył z Randką w Ciemno. Ocena była z pogranicza 5-5,5 i teksy: mizerny aktor, beznadziejny, nadaje się tylko do ranki i tego typu epitety.

perun_6

Nieprawda, ja Ranczo nie oglądam.

Hitek

To akurat jesteś wyjątkiem.

kaszmir158

Momentami też do Michaela J Foxa. Jacek to świetny aktor wszechstronnie uzdolniony w Twoja Twarz Brzmi Znajomo dawał czadu w teatrze również, niesamowicie sympatyczny, szkoda ,że niedoceniony bo bije na łeb na szyję Szyca, Karolaka o innych gwiazdkach serialowych nie wspominając.

kaszmir158

a mi przypomina marilyna mansona xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones