Natalia Przybysz

Natalia Maria Przybysz

4,0
20 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Natalia Przybysz

No brawo! Wielka rzecz do chwalenia się: dokonanie aborcji, czyli zabicie drugiego człowieka, a co gorsze swojego dziecka! I jeszcze się tym chwaliła. Są przypadki gdzie ciąża jest niechciana np. facet gwałci kobietę, ta zachodzi w ciążę i dodatkowo ta ciąża jest bolesna i sami lekarze mówią że raczej dziecko nie będzie zdrowie i będzie w życiu cierpieć, i jest jeszcze dosłowne tylko zarodkiem, to ewentualne rozumiem. Ale żeby samemu przespać się z drugą osobą (raczej z własnej woli), dokonać aborcji, tylko po to by się popisać i oraz by się poczuć wolny to przesada! Jak można się po takim czymś czuć wolnym? Ciekaw jestem co by było gdy ona sama się nie urodziła, bo jej mama by jej nie chciała.....

Andrzejcoolziomek

Dobra, nie wiem który to był tydzień/miesiąc ciąży. Wiem jednak że to była zwykła popisuwa, lekarze nic nie mówili o baaardzo ciężko chorym dziecku, które i tak po urodzeniu może być martwe i nie słyszałem nic o tym że została zgwałcona.

Andrzejcoolziomek

Zawsze mnie to bawi, że najgłośniej zakazu aborcji żądają mężczyźni i stare dewotki, czyli osoby, którym ciąża nie grozi.

shingao

Wystarczy się tylko czegoś dowiedzieć o zabezpieczeniu....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones