Robert Brutter

Andrzej Grembowicz

7,6
529 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Robert Brutter

Genialny scenarzysta. Rzadko któremu udaje się pisać naprawdę śmieszne scenariusze. Robert Brutter to potrafił.
Wielka strata. RiP [']

senseeko

Wybitny talent.

senseeko

Wyjątkowy talent. Człowiek o niezwykłej inteligencji i rozwiniętym zmyśle obserwacji polskiej rzeczywistości oraz mentalności, które niezwykle trafnie, z dużą dozą ciepła i humoru, ukazał w ,,Ranczu".
Wraz z Panem Robertem Brutterem odeszła, tląca się w niektórych fanach serialu nadzieja, na kolejne spotkanie z mieszkańcami Wilkowyj.

Rosa_Blanca_2

Kolejne sezony to raczej od początku było wiadome, że nie powstaną. Ale pozostawił po sobie scenariusz filmu, o którym kiedyś wspominał Producent i Pan Barciś, ale potem dość o tym ucichło. Ale teraz w czasie wspomnień Pana Bruttera w Panoramie 19 listopada, wspomniano że jest scenariusz najnowszego filmu o Ranczu, pt. Ranczo - zemsta wiedźm. Więc skoro TVP o tym wspomniało to może ten film jednak powstanie.
Moim zdaniem powinien, bo szkoda żeby wylądował w szufladzie, myślę że ten film byłby pięknym podziękowaniem dla Niego. Zobaczymy...

Rosa_Blanca_2

Właśnie weszłam na profil Ilony Ostrowskiej na fb i pod postem o Panu Grembowiczu napisała, że "będzie" Ranczo - czyli wracają z filmem.

Sitka89

Pomimo ogromnej sympatii do tej opowieści i jej bohaterów (na czele z Lucy i Kusym) mam mieszane uczucia. Już w dwóch ostatnich seriach ,,Rancza" wyraźnie było widać ,,zmęczenie materiału" i spadek formy, przeciążenie polityką kosztem innych wątków, a pierwszy film nie dorównywał serialowi. Ale, jak to mówią, pożyjemy, zobaczymy :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones